У соціальній мережі розмістили кадри з останнього випуску гумористичного шоу "Жіночий Квартал". Фанати глави проекту Олени Кравець показали фотографії зі сцени, на яких видно різноманітних знаменитостей.

Відповідні кадри опубліковані на фан-сторінці "elenakravetsof" в Instagram.

На публікації можна помітити багато красивих і відмінних кадрів зі сцени виступу одного з найпопулярніших гумористичних проектів країни.

На першій фотографії голова "Жіночого Кварталу" Олена Кравець стоїть з одним з представників чоловічої статі на цьому проекті Валентином Міхієнком, вони грають мініатюру і одягнені у все біле.

"Богом виявиться Олена Кравець. "Гріхи бувають різні: хотіла обійматися, а ти був зайнятий; забув подарувати квіти – це взагалі смертний гріх", - прокоментувала особисту справу Кравець.",- прокоментували фанати свою публікацію.

Також на наступних кадрах можна побачити головного гостя на сцені – Монатіка, які заспівав одну зі своїх успішних пісень, а всі учасниці проекту стоять поруч з ним і танцюють.

Крім цього, опубліковані кадри пародії на гучне і успішне шоу "Маскарад", де учасниці "Жіночого Кварталу" пародіюють відомих членів журі проекту: Потапа, Maruv, Юрія Ткача та інших.

Нагадаємо, що українська зірка гумору Олена Кравець показала фанатам свої ненав'язливі танці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна гумористка Олена Кравець зробила важливе звернення від імені всього "жіночого кварталу".

Також портал "Українці" писав, що відома гумористка Ірина Сопонару звернулася до аудиторії з цікавими новинами.