Відомий український професійний танцюрист, хореограф і шоумен Влад Яма оприлюднив знімки в соціальній мережі. Він здався аудиторії на відпочинку зі своєю дружиною.

Відповідну фотографію Влад Яма опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На знімку професійний хореограф здався зі своєю красунею дружиною Ліліаною Кудлай. Вони одягнені в цікаві та інтригуючі речі -Влад - в шкіряні штани і шкіряну жилетку, а Ліліана - в незвичайне шкіряне плаття і довгі шкіряні ботфорти. Варто відзначити, що вони знаходяться в пустелі в Дубаях, і зухвало одяглися для вражаючих знімків.

"Найкраще, звичайно, попереду", - прокоментував свій пост професійний танцюрист.

Також Влад зазначив геолокацію , де був зроблений даний кадр, - Al Qudra Desert. (пустеля в ОАЕ)

Сотні тисяч фанатів, які підписані на хореографа в соціальній мережі, пильно стежать за кожною публікацією свого кумира і залишають безліч коментарів.

"Це дуже круте фото🔥", "Найкращі👏👏😍😍", "Гарний👌👌👌👌👌👌", "Влад фото просто бомба.👏 👏 👏 👏", "Наступна зупинка Burning Man🔥 😉", "до чого ж ідеально підібрані образи!!! 👍 Справжня амазонка і повелитель пустелі 🤗 🤗 😍 🤩 захват!!!!",- залишили відгуки фоловери Влада Ями.

Коментарі на пост Влада Ями в Instagram
Коментарі на пост Влада Ями в Instagram

Коментарі на пост Влада Ями в Instagram
Коментарі на пост Влада Ями в Instagram

Нагадаємо, що відомий український хореограф Влад Яма порадував публіку сімейним знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", професійний танцюрист Влад Яма оприлюднив кумедний і теплий знімок зі своєю дружиною в соціальній мережі.

Також портал "Українці" писав, що український танцюрист Влад Яма здався в оточенні українських реперів на одному з подкастів.