Відомий російський артист, бізнесмен, фронтмен групи "Руки Вверх" Сергій Жуков розмістив знімки в соціальній мережі. Він здався зі своїми друзями і колегами по сцені.

Відповідні фотографії Сергій Жуков опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Російський співак разом зі своєю групою "Руки Вверх" організував добровільний концерт для підтримки волонтерів. Він стоїть на сцені разом зі своїми друзями і з заступником голови адміністрації Митищ Шилової Іриною Володимирівною, і тримає в руках грамоту.

Фронтмен групи зробив важливу заяву під своїми фотографіями, зробивши упор на волонтерів в такий не простий для всіх час.

"2020-й показав, що важлива допомога кожної людини. І що хороший приклад дуже навіть заразливий. Я особисто знаю багато людей, які за час пандемії стали волонтерами. Та що далеко ходити-наприклад, хлопці з Руки вгору Бар Митищі кілька місяців допомагали центральній районній лікарні округу. Вони щодня готували і приносили їжу для лікарів, а це близько 400 порцій, абсолютно безкоштовно. За це їх навіть зазначила заступник голови Адміністрації Митищ Шилова Ірина Володимирівна. Я вважаю, що волонтери-справжні герої. Хтось доставляє продукти і ліки, хтось допомагає лікарям у лікарнях, хтось доглядає за тваринами-мільйони самих різних, добрих і потрібних справ волонтери здійснюють щодня по всьому світу",-звернувся до аудиторії Сергій.

Нагадаємо, що російський співак Сергій Жуков звернувся до фанатів з проханням бути обережніше.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист РФ Сергій Жуков поділився з публікою історією зі свого особистого життя.