Четвертий сезон шоу" Від пацанки до панянки " привернув увагу своїми нестанарнтими особистостями. Однією з таких була Анастасія Покрищук.

Дівчину роблять помітною не тільки яскраві рожеві волосся, але і незвичайна зовнішність... Ні-ні, це не якісь особливості генетики... Це усвідомлений вибір людини переробити себе.

Дівчина систематично збільшує розмур губ і вилиць, тим самим виділяючи себе з натовпу. Не дивлячись на те, що вона вилетіла з проекту ще в першому випуску, її популярність не згасає. Не тільки зовнішність приваблює українців в Насті, а й вміння говорити правду "прямо в лоб".

Анастасія Покрищук
Анастасія Покрищук

Зараз блогерка опублікувала відео, на якому відривається під гучну пісню російського хіп-хоп виконавця Моргенштерна " Watafuk?!", записану з американським репером Lil Pump. "Навчіть мене красиво знімати в Тік ток", написала вона в підписі до публікації. Дівчина постала в топі і шкіряних штанях.

"Все добре, Весела,, пояснює дуже багато дівчаткам, вилиці наболіла тема але вже світ звик а ось мат ріже вуха ,,погано ,,можна адже як то маючи таку аудиторію передплатників урізати цей мат ,,це не є приємно чути а просто не красиво,, а для дівчини тим більше..Може вам і пишуть в коментарях що Ви вогонь, що просто супер Красуня і все інше,, повірте-що брудний мат навіть найкрасивішу перетворить на потворку", — написав користувач в коментарях.