Популярна артистка, модель, співачка, народна артистка України Світлана Лобода порадувала фанатів пікантним фотознімком у соціальній мережі. Вона показалсь аудиторії на відпочинку в теплих краях.

Відповідну фотографію Світлана Лобода опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відома українська співачка, яка за збігом певних обставин переїхала жити в Росію, показала публіці відвертий кадр зі свого відпочинку на березі моря. Вона одягнена в красивий купальник чорного кольору і сонцезахисні окуляри.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

Світлана ефектно стоїть на чистому піску, який омиває море, і тримає в одній руці велику красиву капелюх, а другою рукою вона тримає своє волосся, позуючи перед камерами об'єктива для пікантної фотографії.

Варто відзначити шикарну фігуру Світлани, вона знаходиться у відмінній формі – стрункі і довгі ноги, плоский живіт і соковиті форми.

Відомо, що артистка дуже багато працює над собою, щоб тримати себе в хорошій формі. Вона дуже багато проводить часу в подорожах і на зйомках, що, в свою чергу, говорить про те, що Світлана мало часу проводить зі своїми близькими.

Крім цього, варто відзначити, що відома співачка славиться своїми пікантними публікаціями. Багато представників чоловічої статі мріють про таку жінку, а дівчата заздрять такій жіночій красі.

Нагадаємо, що народна артистка України Світлана Лобода порадувала чоловічу аудиторію гарячими кадрами зі своєї зйомки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Світлана Лобода оприлюднила гарячі знімки.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Світлана Лобода похвалилася різноманітними речами зі свого гардеробу.