Популярна українська телеведуча і головна ведуча проекту про зірок "Світське життя" Катерина Осадча порадувала шанувальників черговим знімком.

Катерина одягла яскраво-червоне пальто, широкі чорні штани і стала біля свого автомобіля марки Jaguar, щоб зробити яскравий знімок.

Відповідну фотографію Катерина Осадча опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно ведуча демонструвала зовнішній вигляд, в якому їй тепер доводиться вести програму "Світське життя" в період карантину і пандемії коронавірусу. Вона одягнена в красиві сукні, але зверху на ній тепер одягнена захисна маска, яку їй шиють під кожен образ.

Тепер Осадча здивувала фанатів звичайною фотографією, стоячи біля свого розкішного чорного автомобіля Jaguar. Сама ведуча одягнена в чорні штани-кльош, чорні черевики на високих підборах і червоне довге пальто.

"Я водій вихідного дня:) попереду вихідні, а значить за кермом я 😆 на зустріч пригодам 😇", - жартівливо підписала свою фотографію українська ведуча.

Шанувальники залишили свої коментарі, побачивши новий пост Катерини Осадчої, в яких було багато компліментів на її адресу.

"👍👍👍🔥🔥🔥Катя ви завжди на висоті супер", "Просто Юра по вихідним 🍷🍸🍹🍺🍻🥂🥃 (Це жарт звичайно)", "Шикарна", "Катюша, будь щаслива,здорова, краса твоя неувядала. Обожнюю!", "Тигриця на Ягуарі 😃", - пишуть фанати Осадчої.

Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram
Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram

Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram
Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram

Нагадаємо, що ведуча Катерина Осадча показала, в якому вбранні їй доводиться працювати в пандемію коронавірусу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телеведучий Юрій Горбунов зачарував фанатів спільним знімком з Катериною Осадчою.

Також портал "Українці" писав, що відомий ведучий Юрій Горбунов показав свого маленького сина.