Популярна українська співачка і ведуча Тіна Кароль захопила шанувальників відвертими знімками, які останнім часом заполонили її профіль в соціальній мережі.

Артистка показала відверте вбрання з відкритою спиною і напівоголеними грудьми, а для того, щоб надати загадковості фото, вона зробила його в чорно-білому стилі.

Відповідні фотографії Тіна Кароль опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Останнім часом українська артистка дуже часто радує шанувальників досить нескромними знімками. Тіна Кароль з'являється на публіці в дуже відвертих нарядах, що знову зробила в суперфіналі шоу "Танці з зірками".

У профілі співачки з'явилися фотографії в чорно-білому стилі, на яких вона постала в наряді з суперфіналу. На ній одягнена чорна сукня в обтяжку з оголеною спиною, також можна помітити і той факт, що співачка з'явилася без бюстгальтера.

Волосся її зібрані в невеликий пучок, на якому було цікаве прикраса. Тіна Кароль стала боком і прогнула спину, показавши частину своїх оголених грудей, а на другому знімку вона прилягла на підлогу і сховала всі принади.

Побачивши цю публікацію, шанувальники були в приємному шоці, тому почали швидко писати компліменти на адресу Тіни Кароль.

"🔥🔥🔥 сильно жарко стало", "Красиві фото❤️ Найкраща😍", "Опасненько🔥😻", "ой а мені подобається!балдежная", "Горим, шикарна🤤 🔥", "занадто красиво🤤 🔥", - захоплюються шанувальники української артистки.

Коментарі зі сторінки Тіни Кароль в Instagram
Коментарі зі сторінки Тіни Кароль в Instagram

Коментарі зі сторінки Тіни Кароль в Instagram
Коментарі зі сторінки Тіни Кароль в Instagram

Нагадаємо, що у мережі показали співачку Тіну Кароль, яка була одягнена у відверте вбрання.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Тіна Кароль зачарувала шанувальників ніжним відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Тіна Кароль у відвертому вбранні виставила напоказ всі принади.