Олена Кравець - зірка студії"Квартал 95". Дівчина володіє неабияким почуттям гумору і яскравою індивідуальністю, чим встигла завоювати любов українців.

Після вибухового успіху "Вечірнього кварталу", а в Олени з'явилося своє дітище - "Жіночий квартал", який з успіхом збирає повні зали України.

У Кравець підростає красуня-донька Маша, якій вже 17 років. Дівчинка з кожним роком все більше і більше схожа на зіркову маму і це не може не радувати. Також, підліток активно веде свій профіль в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно 17-річна знаменитість поекспериментувала із зовнішністю, вперше змінивши колір волосся і перетворившись з шатенки в розкішну брюнетку з каре. Раніше її часто порівнювали з зірковою мамою, а тепер від схожості не залишилося і сліду.

Так, красуня показала, як проводить перші зимові дні, які видалися досить холодними і туманними.

Зірка приміряла куртку-оверсайз бежевого кольору, Довгий чорно-червоний шарф, світло-блакитні джинси і кросівки, прогулюючись по вечірньому Києву в дощову погоду під пісню групи The Neighbourhood "Sweater Weather". При цьому Маша забавно потанцювала біля пам'ятника засновникам Києва - Кию, Щеку, Хориву та їх сестрі Либідь. Варто відзначити, що дівчина вже досить довгий час не живе разом із зірковими батьками, проживаючи з подругою.

"полный свэтэр вэзэр" - підписала відео Марія.

Фолловери почали коментувати публікацію: "Машааааа, це просто вогонь", "Найкраща", "Цікаво, що ми повинні робити дивлячись на це фото: радіти або плакати і сміятися.", "Клас", "пісня", "Краса".