Популярна українська співачка Наталка Могилевська потішила своїх шанувальників новим яскравим знімком. На свіжому фото артистка постала у білосніжному светрі, спущеному з одного плеча, та з червоною помадою на губах.

Фотографію артистка опублікувала у соціальній мережі Інстаграм. Могилевська в описі до знімка зізналася, що на відміну від більшості людей її улюбленим днем тижня є не п'ятниця, а понеділок.

Наталія Могилевська, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya
Наталія Могилевська, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

А все тому, що тепер вона не чекає з нетерпінням, як раніше, вихідних, адже їх у неї і так немає. Водночас понеділок обіцяє початок нового тижня.

"Який твій улюблений день тижня? У шкільні та університетські роки, я обожнювала п'ятницю. Тому що відразу після п'ятниці наступали довгоочікувані вихідні. А зараз, коли у мене немає вихідних, я дуже люблю понеділок, тому що саме він обіцяє початок нового тижня.", - написала артистка. Наталка Могилевська

"Краса - страшна сила 😍", "Найулюбленіший день тижня - субота", "Я теж п'ятницю люблю. Вихідні починаються, вся сім'я разом вдома.", "У мене улюблений день тижня це п'ятниця, так як я вчуся в школі, це не дивно😂 😁. P. S Фотографії 🔥 😻", "Вихідний 😉😊", "Всі, коли я у відпустці 😌🙌", "Вихідний. Він у мене може бути в будь-який день тижня 🤣", - пишуть у коментарях.

Коментарі, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya
Коментарі, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Коментарі, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya
Коментарі, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Раніше ми повідомляли, Dzidzio перетворився у філософа і показав себе в молодості: "Не можу повірити". Популярний український співак Михайло Хома - Dzidzio - поділився на своїй сторінці в Інстаграмі відео зі своєї молодості. На кадрах артист зовсім ще юний отримує гран прі за участь у фестивалі

Нагадаємо, що Джамала змушена була працювати в "пекельних" умовах, щоб вижити: "Плакала, але продовжувала". Артистка зізналася, що вона хоча і плакала постійно, але продовжувала працювати

Нагадаємо, що Сєдокова усамітнилася з молодим чоловіком у ліфті і не стрималася: "З іншими мужиками..." Співачка також звернулася до своїх недругів і заявила, що не збирається жити "сіренько"