Не так давно українська співачка Світлана Лобода, яка вже тривалий час виступає переважно в Росії, випустила кліп на пісню "Boom-boom" з російським репером.

Реакція її шанувальників була вкрай негативною і сам кліп на платформі YouTube отримав більше дизлайків, ніж лайків. Однак, Світлані не в перший раз доводиться стикатися з великою дозою хейту. Вона тільки яскравіше сяє, коли потрапляє в якісь труднощі.

Світлана Лобода, скріншот з відео
Світлана Лобода, скріншот з відео

Ще до цієї публікації 38-річна знаменитість ділилася інтригуючим відео в Stories, на якому з'являлася в ліжку з відомим українським режисером і продюсером Олегом Боднарчуком. А зараз вона показала результат спокусливої фотосесії. Лобода постала в латексних чорних лосинах і лакових чобітках на високих підборах. "Який план зараз в моїй голові?"— - написала вона у підписі до фото.

Пост Світлани Лободи
Пост Світлани Лободи

"Супер-фотосесія! Найкрутіша! Тематична! Зі змістом! Тема фотосесії: Світлана Лобода-суперзірка, найкраща на світі, найкраща у всьому великому світі!", "Ви неймовірна розумниця, справжня зірка", "погляд левиці, навіть і не знаю, боятися або захоплюватися...", "Лягти замість труби на теплотрасі, бомжів гріти, не відрізнити"," Красива жінка і талановита артистка!", "Розмір ноги вийшов 45", "Хоч би діти не побачили ці фото", - написали користувачі в коментарях.

Скріншот коментарів до посту Лободи
Скріншот коментарів до посту Лободи