Український актор, шоумен, телеведучий, гуморист, один з акторів студії "Квартал-95" Євген Кошовий розмістив фотографію в соціальній мережі.

Відповідну фотографію Євген Кошовий опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Український гуморист показав аудиторії, як він позбувається волосся у носі. Женя просто на камеру наставив свого гігантського носа, вставив туди триммер і гайда длубатись. Нема нюху - нема волосся.

Кошовий голяка стоїть у ванній кімнаті, бриє тримером волосся і коментує, що вирішив на 7-й день коронавірусу позбутись волосся у носі, щось наспівуючи під носа.

Кошовий, фото Іnstagram
Кошовий, фото Іnstagram

Кошовий, фото Іnstagram
Кошовий, фото Іnstagram

Нещодавно стало відомо, що коронавірус дістався і до відомого гумориста Євгена Кошового. Ось ще не так давно він радував публіку своїми жартами на телеекранах, а зараз йому потрібно ізолюватися від усіх, в тому числі і від своїх близьких.

Кошовий, фото Іnstagram
Кошовий, фото Іnstagram

Шоумен відомий українській публіці, як один з головних і найважливіших учасників гумористичного проекту "Квартал-95", в якому, найчастіше, грає роль київського мера Віталія Кличка. Крім цього, він є ведучим "Ліги Сміху", одним з членів журі "Розсміши коміка", а також частим гостем в різноманітних телепередачах і шоу.

Нагадаємо, що Юрій Ткач з "Кварталу 95" зарився носом в тепле місце ніжної красуні: "Юра, це що, ти трохи переплутав?"

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український шоумен Євген Кошовий кардинально змінив свій імідж.

Також портал "Українці" писав, що талановитий комік Євген Кошовий перетворився на репера і насмішив аудиторію знімком.