Українська і російська 47-річна співачка Наталія Корольова завжди відрізнялася своїм нестанартним поведінкою і залученням уваги.

Раніше це було дуже помітно на сцені, але зараз її співоча кар'єра подугасла і вона шокує і розбурхує соціальну мережу Instagram на пару зі своїм чоловіком - Тарзаном (Сергій Глушко).

Нещодавно Тарзан так набудоражил, що спливли подробиці його брудних зрад Наташі з 20-річними дівчатами мало не в сімейному ложі зоряної пари. Закінчилися пригоди "наліво" крадіжкою коштовностей співачки.

Наташа Корольова і Тарзан
Наташа Корольова і Тарзан

Нещодавно знаменитість виставила яскраве спільне фото з аборигенами, позуючи на дикому пляжі, укритому водоростями і примірявши довге яскраво-червоне плаття. Так, артистка приголомшила численних шанувальників раптовим визнанням - вона вирішила виїхати з Москви на острів, де збирається бути бути в гордій самоті, без чоловіка Тарзана і сина Архипа, щоб переоцінити багато речей у своєму житті, особливо неприємні сюрпризи, які їй підкинув 2020 рік.

Варто нагадати, що раніше Тарзан зрадив Наташі Корольовій, про що зізнався у своєму Instagram. Однак, на досить дивному визнанні чоловіка все не закінчилося, адже ЗМІ і різні шоу зробили і без того невибагливий вчинок чоловіка ще скандальнішим, а його коханка буквально не виходила зі знімальних студій і знайшла якусь популярність.

"Зізнання! Я вирішила провести експеримент - кинути все, і виїхати з Москви на острів. Одна, без всіх, без цивілізації - і пожити в племені аборигенів. Спробувати вижити в дикій природі, щоб обнулитися і очиститися від важкого вантажу 2020 року, щоб знайти нові смисли, знайти нові сили жити і любити це життя. Саме тут, далеко від звичного комфорту, далеко від нещирості і помилкових цінностей я відчуваю, як знову стаю собою — сильною Наташею, яка з усім впорається. Я дуже втомилася від 2020 року, який перевернув наші життя догори дном. Втомилася від сфабрикованих скандалів, зрад «друзів», помилок близьких. Цей рік жорстоко вдарив по мені і моїй родині. Він влаштував перевірку моїм відносинам з чоловіком, моїм вірі і силі духу. Я не хочу, щоб у моїй пам'яті цей рік запам'ятався негативом і пожирав мене безсонними ночами. Мене зрозуміла, що мені потрібна Глобальна перезавантаження - і вона тільки починається..." - написала Наташа.