Monatik розповів, через що у них з дружиною виникають суперечки

За словами українського співака Monatik, раніше його зачіпали зауваження з боку дружини з приводу написаних ним пісень, але зараз він реагує на критику інакше.

Монатік
Монатік

Український співак Monatik в інтерв'ю програмі " Слава+", яка вийшла 3 грудня на YouTube-каналі "Люкс ФМ", заявив, що востаннє сперечався з дружиною Іриною Демічевою через пісню.

"Вона говорила, що не розуміє [пісню], а я кажу: "ти ще зрозумієш". Ну, трошки по-іншому [сказав]", - поділився Monatik.

Він зізнався, що колись його ображала критика з боку дружини на адресу його пісень.

"Раніше мене це дуже чіпляло, сьогодні-не зовсім так", - підсумував він.

Як писали Українець раньше, Monatik оцінив груди Катерини Кухар. Балерина показала знімок в ніжному вбранні і отримала лаконічний коментар від співака.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Народна артистка України, прима-балерина Київського національного академічного театру опери та балету України ім. Тараса Шевченка Катерина Кухар блиснула грудьми.

Артистка позувала в наряді рожевого відтінку з вирізом без ліфчика і засвітила частину грудей, свідчить фото, опубліковане на її сторінці в Instagram.

Фото менш ніж за добу набрало понад 18 тисяч лайків і багато коментарів.

Зокрема, знімок "оцінив" співак Дмитро Монатік. Виконавець лаконічно прокоментував фото Кухар-розмістив три значка у вигляді вогню.