У 2018 році, відразу після народження дочки Міли, стали з'являтися чутки про онкологію Анастасії Заворотнюк. "Моя прекрасна няня" припинила будь-які виходи в світ, а в пресі все частіше стали з'являтися різні домисли на цей рахунок.

Напередодні 49-річчя актриси, в квітні 2020 року з'явилися офіційні підтвердження того, що у неї гліобластома-рак головного мозку. Відомо, що Заворотнюк спостерігалася в Центральній клінічній лікарні при управлінні справами Президента РФ і лежала у філії в підмосковній Барвисі. Навесні 2020 року їй ніби як стало краще і жінку виписали додому.

Що стосовно її доньки Анни, то журналісти старанно "полювали" на дівчину. Але вона лише зрідка постила якісь фото в соцмережах, в підписах до яких шанувальники намагалися знайти прихований сенс.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Анна дуже переживає за маму. Однак, весь час перебувати в стані горя і тривоги не витримає жодна нервова система. Тому Ганні Заворотнюк теж потрібно розслабитися і віддатися новорічному настрою. На новій фотографії блогерка позує у своїй великій і світлій Вбиральні з книгою про життя актриси Лі Радзивілл. На Ганні довге сріблясте плаття, що підкреслює її витончену фігуру і відкриває спину. Дівчина зізналася, що вже відчула новорічний настрій.

"Після походу до iamstudio відчула новорічний настрій, всі ці прекрасні сукні навіяли атмосферу свята, а ви вже вибрали собі наряд на Новий Рік?", — написала Анна.

Шанувальникам дуже сподобалася публікація. Всього за 10 годин вона набрала більше трьох тисяч лайків, а фоловери в коментарях розсипалися в компліментах.

"Який у Вас гарний профіль", "просто вау", "тобі дуже красиво в цій сукні", " ви прекрасні. Дуже схожі на маму дуже", "дивлюся на вас і милуюся", "Шикарно Ганнуся вже зовсім скоро, чари не терпить очікувань, поруч в будь-яку хвилину”, - писали шанувальники Анни Заворотнюк.