Не так давно українська співачка Світлана Лобода, яка вже тривалий час виступає переважно в Росії, випустила кліп на пісню "Boom-boom" з російським репером.

Реакція її шанувальників була вкрай негативною і сам кліп на платформі YouTube отримав більше дизлайків, ніж лайків. Однак, Світлані не в перший раз доводиться стикатися з великою дозою хейту. Вона тільки яскравіше сяє, коли потрапляє в якісь труднощі.

38-річна знаменитість поділилася свіжою фотографією, на якій позує в літаку. У кадрі Лобода постала в шикарному вбранні, а в підписі до знімка зізналася, що любить брати з собою в подорожі теплі в'язані речі.

"у моїх нескінченних подорожах затишок і тепло мені дарують улюблені в'язані теплі речі", - написала зірка.

Шанувальники в коментарях відзначили, що у співачки на безіменному пальці правої руки красиво сяє Обручка з величезним діамантом.

"у неї кільце", "Лободуся ви шикарна леді", "дивлячись на ваші фотографії, ми відчуваємо не тільки тепло і затишок, а й інші приємні емоції"," а нам тепло даруєте Ви"," з такою позицією на життя далеко не заїдеш"," хто-небудь зателефонуйте пожежним, тому що цей пост вогонь",!Боже як ви прекрасні!" - коментують пост користувачі соцмережі.