Українська телеведуча, 32-річна Леся Нікітюк вже давно замаячила на горизонті вітчизняного шоубізнесу. Всі пам'ятають її ще з часів шоу"Розсміши коміка".

Тоді вона і її подруга Оля тричі брали участь в шоу і тричі доводили до істерики тепер уже президента Володимира Зеленського з напарником.

Зараз кар'єра Лесі проживає своєрідний пік: вона успішна на Новому каналі, її запрошують на різні зйомки, а її Instagram розривається від кількості шанувальників. Варто відзначити, що перші промені слави осяяли хмельницьку красуню після зйомок в "Орлі і Решка".

Леся Нікітюк, скріншот із відео
Леся Нікітюк, скріншот із відео

Весела телеведуча вимазала собі все обличчя помадою, щоб пожартувати над одвічним жіночим "болем" і показати те почуття, коли малювала губки і перестаралася.

В Instagram Нікітюк з'явився колаж з чотирьох знімків. На першому фото губи лише скромно підфарбовані темно-бордовою помадою, нічого особливого. На другому наведені вже яскравіше, і виглядають більш пухкими, як у жінки-вамп. На третьому контур губ вже розтягнутий по щоках, мало не від вуха до вуха, як у Джокера. Нарешті, на четвертому Нікітюк зафарбувала взагалі все своє обличчя помадою, залишивши лише простір для очей.

"Еволюція губ!! Відзначай подругу", - написала Леся.

У коментарях поставили стільки сміхітливих смайлів, що, здається, сміх чути вже по той бік екрану, навіть якщо сидиш в повній тиші. Дівчатка дійсно почали відзначати в коментарях своїх подружок. Тому що, напевно, не залишилося такої жінки, яка б не стикалася з цією комічною, але разом з тим прикрою ситуацією, коли весь макіяж доводиться наносити заново!

Також в коментарях посміялися над ситуацією співачка Оля Полякова і телеведуча Вікторія Маремуха.

"Моя донька так фарбується", "Ну вийшла трохи за контур, подумаєш", "Джокер в цьому вже давно еволюціонував", "Наші однокласники на 1 вересня", "А тут вже смішно", "Все до цього йде",- відзначають українці.