Українська співачка Ані Лорак вже давно покинула Україну і в більшості своїй гастролює по території Россі, чим неабияк ополчила проти себе жителів нашої країни.

Однак, і в її житті був період темної смуги. Зради турецького чоловіка Мурата, важке розлучення, нападки ЗМІ... Зараз Кароліна, здається, знайшла своє чергове кохання - ексчоловіка співачки TAYANNA Єгора Гліба.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Нещодавно на фан-акаунті зірки з'явилося кілька архівних фото Кароліни, а також приємні новини, які точно порадували її аудиторію. Як виявилося, 1 грудня 2020 року вийшов несподіваний альбом ані "Невидане", куди потрапили 11 пісень, у тому числі пару саудтреков до серіалів, фільмів і музичних постановок, які планувалися до випуску в невиданому альбомі на початку 2000-х.

При цьому також вийшов міні-альбом" Українські хіти", де зібрані всі пісні Лорак українською мовою. Варто відзначити, що виконавиця не давала концертів на батьківщині з 2014 року. У 2014 році з початком агресії Росії до України і анексії Криму РФ Лорак продовжила їздити за нагородами в Росію і давати концерти в країні-агресорі, заявляючи, що вона "поза політикою", а після і зовсім перебралася жити в іншу країну.

"Прем'єра альбому @anilorak "Невидане". Альбом включає 11 треків, які раніше не входили ні в один альбом співачки. Серед треків саундтреки до серіалу "колишня", фільму" біжить по хвилях", мюзиклу" Божевільний день або Одруження Фігаро", кавер-версії композицій" Лебедина вірність"," під ласкою плюшевого пледа", а також такі композиції як" ніжність"," Веселка"," Дощ для нас"," Принцеса "і" мишка", які планувалися до випуску в невиданому альбомі на початку 2000-х."