Популярний телеведуча "ТСН" Марічка Падалко порадувала фанатів теплим сімейним знімком, який оприлюднила в соціальній мережі.

Відповідну фотографію Марічка Падалко опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома телеведуча здалася публіці зі своєю дочкою. Вони стоять біля новорічної ялинки і радісно посміхаються для приємного знімка. Марічка одягнена в яскравий жовтий светр і стоїть ззаду своєї дочки, вона трохи нагнулася вперед для того, щоб міцно обійняти свою дочку, яка одягнена в Червону картату спідницю і червоний светр.

Даний знімок зроблений на честь першого дня зими і вийшов дуже вдалим і сімейним. Він передає теплоту сімейних відносин і несе з собою майбутні новорічні свята.

"З трьох моїх дітей лише найменшій досі подобається іноді працювати донькою телеведучої, що означає проводити ти по 5-7 годин на знімальному майданчику заради 10-ти секундного ролика. Між робочими буднями потроху наближаємо 2021-й рік ☃️⛄️", - прокоментувала свій пост українська телеведуча.

Численні Передплатники побачили цей приємний пост і залишили чимало відгуків під ним.

"Ви гарні"," Гарнюльки😘 🎄","красуні!", "Татусева копія😊", - коментують фоловери публікацію Марічки.

Коментарі на пост Марічки Падалко в Instagram
Коментарі на пост Марічки Падалко в Instagram

Нагадаємо, що популярна телеведуча Марічка Падалко порадувала публіку теплими сімейними знімками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома ведуча Марічка Падалко розповіла фанатам про похід в клініку зі своєю дочкою.

Також портал "Українці" писав, що всіма улюблена ведуча " ТСН " Марічка Падалко дала поради жіночій аудиторії.