Відома українська співачка Світлана Тарабарова нещодавно перебралася до нового будинку, тому вирішила показати шанувальникам весь процес переїзду. Вона показала, як багато коробок з речами у неї з'явилося, заявивши, що важко переїжджати з двома дітьми.

Відповідні фотографії Світлана Тарабарова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно українська артистка розповіла фанатам, що вони переїжджають в новий будинок. Вона була така щаслива, розповівши про це шанувальникам, оскільки переїзд в нове місце завжди заворожує, але і хвилює, в тому числі.

Тепер Тарабарова зізнається, що переїжджати з двома дітьми набагато складніше, показавши весь процес. На першому знімку її син Іван зайняв одну з коробок, друге фото показує величезну кількість коробок, а на третьому кадрі Іван вже лежить в коробці з маленькою собачкою.

"Переїзд...Кажуть, що ремонт – то стихійне лихо😩Це кажуть ті люди, які ніколи не переїжджали 😂Переїзд із двома дітьми - це ще тієї експірієнс, мами зрозуміють🙌І як добре, що поки батьки шукають валеріанку, для Івана це просто схоже на веселу гру)А ви колись переїжджали? А куди?))",- підписала знімки Тарабарова.

Під ними шанувальники популярної артистки почали відповідати на її питання, залишивши під публікацією багато коментарів, в тому числі, і компліменти її синові.

"Самий безцінний вантаж 😍😍😍", "Який солодкий хлопчик😘😊", "Який маленький пуся 😍", "Сил вам 😊 Знаю, що таке переїзд 🤪 і життя на коробках 🙈 я вже мовчу про розпаковку потім 😂", - пишуть під фото підписники Світлани.

Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram
Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram

Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram
Коментарі зі сторінки Світлани Тарабарової в Instagram

Нагадаємо, що артистка Світлана Тарабарова розповіла фанатам, що вона переїжджає до нового будинку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співачка Світлана Тарабарова вбралася в чорне і підкорила фанатів стильним образом.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка Світлана Тарабарова розповіла, як вони вирішили назвати свою новонароджену дочку.