Популярна телеведуча Леся Нікітюк розмістила відео в соціальній мережі. Вона порадувала жіночу аудиторію цікавими кадрами з походу по магазинах.

Відповідне відео Леся Нікітюк опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На відео відома телеведуча зайшла в один з найвідоміших жіночих магазинів. Леся звернула увагу на нижню білизну і почала активно вибирати пікантні речі.

"Не-не-не, дівчатка, я ці забираю, я ці забираю. Боже, яка краса. Новий Вікторія Сікрет в Рівермолі. Ммм...", - звертається до фанатів ведуча.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Можна помітити, як відому зірку приваблюють яскраві і блискучі речі. Вона знімає магазин зсередини і підходить до різних стендів з нижньою білизною і жіночими сумочками.

Крім цього, Леся показала свою близьку подругу Леру, яка склала їй компанію в походах по магазинах.

"Лера, як дівчата ходять з пакетами Вікторія Сікрет? Молодець, назад-назад, вистачить вже", - жартівливо звернулася ведуча до подружки.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Популярна українська телеведуча відома тим, що вона є одним з найактивніших користувачів в соціальній мережі. Майже кожен день вона розміщує різноманітні фотографії та відеофайли на своїй сторінці.

Крім цього, потрібно зауважити, що вона ретельно спілкується зі своїми фанатами, не забуваючи давати їм відповіді на різні питання, а також Леся сама частенько просить поради у фоловерів.

Нагадаємо, що популярна телезірка Леся Нікітюк показала фанатам смішні кадри зі свого життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома ведуча Леся Нікітюк посміхнула публіку милим фотознімком.

Також портал "Українці" писав, що красуня телеведуча Леся Нікітюк показала, як вона проводить своє дозвілля.