Популярний російський співак, бізнесмен, фронтмен гурту "Руки Вверх" Сергій Жуков розмістив відео у соціальній мережі. Він показав фанатам незвичайне поводження зі своєю участю.

Відповідне відео Сергій Жуков опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На відео популярний артист торкнувся дуже важливу тему про навколишнє середовище. Також він розповідає історії зі свого життя, які дуже зворушливі. Крім цього, на відеоролику можна помітити дочку Сергія.

"Іноді я замислююся про те, як пощастило людям, які живуть поблизу з природою. Уявляю, як вони виходять з дому, відразу ж потрапляють в ліс і дихають свіжим повітрям.. Але життя в мегаполісі диктує свої правила, і якщо вже я її вибрав, треба підлаштовуватися..😊". - прокоментував свій пост популярний артист.

Співак звернувся до публіки із закликом про озеленення російської столиці. Він повідомляє, що завдяки проекту "Наше дерево" кожна сім'я, яка живе в Москві, може посадити дерево, що, в свою чергу, зіграє велику роль для озеленення міста.

"Це не перший проект з висадки дерев, в якому я беру участь. Але саме він став для мене особливим і близьким, так як спрямований на збереження нашої природи і важливих сімейних цінностей..🙏 ",- звернувся до своєї аудиторії відомий артист.

Нагадаємо, що популярний російський співак Сергій Жуков звернувся до фанатів з важливою заявою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", лідер російської групи" Руки вгору " Сергій Жуков оприлюднив теплі кадри з сімейного життя.

Також портал "Українці" писав, що відомий артист Росії Сергій Жуков поділився з публікою історією зі свого особистого життя.