Популярний український співак, композитор і автор пісень Олег Винник порадував публіку своїм черговим виступом на великій сцені. Цього разу він показався в ролі зіркового гостя на одному з гумористичних шоу України.

Відповідне відео Олег Винник опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На даному відео Олег Винник виступає на сцені гумористичного проекту "Дизель Шоу" і співає пісню "Наталія-Наталі".

"Наталя-Наталі [Дизель Шоу]", - підписав свою публікацію популярний артист.

Український артист як завжди шикарно виступив, порадувавши публіку своєю відомою піснею. Також на сцені показалась і його дружина, яка стоїть на бек-вокалі.

Крім цього, потрібно зауважити, що в залі сидять люди без масок, а це означає, що Олег опублікував один зі своїх старих виступів. Багатотисячні фанати, які підписані на артиста в мережі, залишили безліч коментарів на публікацію.

"Кращий! Як завжди💕 👼 🏻", " це було круто, круто, круто.До речі з іменами, ще може бути багато хітів, правда???😍❤️❤️❤️", "Спасибі, слухати Вас і бачити-це одне задоволення!!!", "Самий голосистий, найкрасивіший.😍😍😍🔥🔥🔥🔥👏", "Як завжди круто! Молодець маестро👏 👏 👏", - прокоментували фоловери пост артиста.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що популярний український співак Олег Винник порадував публіку знімками зі своєю участю на проекті "Танці з зірками".

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український артист Олег Винник похвалився своїм виступом на танцювальному шоу "Танці з зірками".

Також портал "Українці" писав, що скандальна телеведуча Ольга Фреймут і артист Олег Винник стали ведучими на балконі в прямому ефірі шоу "Танці з зірками".