Українська телеведуча, співачка і композитор Регіна Тодоренко порадувала своїх фанатів кадрами дозвілля. Вона пішла за продуктами в магазин, який відрізняється від багатьох інших продуктових магазинів.

Відповідні фотографії Регіна Тодоренко опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна телеведуча показала своїм фанатам похід в незвичайний магазин "Фермерська лавка" за покупками.

На першій фотографії Регіна стоїть біля входу в магазин і тримає в руках два повних пакети продуктів. Вона радісно посміхається і позує перед камерою об'єктива для вдалого фото.

На наступних кадрах можна побачити українську співачку всередині магазину, вона тримає в руках молоко, ніби рекомендує людям звернути увагу на продукцію.

"У господарів свої корови, кози, які дають смачне молоко. (перевірено Михайлом Владиславовичем🙈) - вже дуже полюбив "касю з МОЕКОМ"😃. Загалом, якщо раптом ви теж фанат здорової їжі, Вам сюди @milkvillage", - поділилася інформацією про магазин Регіна.

Користувачі соціальної мережі, які підписані на артистку, залишили відгуки на пост.

"Поїсти напевно всі люблять смачно", "Люблю повеселитися, особливо... поїсти🤣 🤣 🤣", "красуня!😍 💕 ", "Яка ж мила, дівчинка Регіна! 🤗 Обожнюю тебе! 😍 ",- прокоментували фоловери пост Регіни.

Коментарі на пост Регіни Тодоренко
Коментарі на пост Регіни Тодоренко

Коментарі на пост Регіни Тодоренко
Коментарі на пост Регіни Тодоренко

Коментарі на пост Регіни Тодоренко
Коментарі на пост Регіни Тодоренко

Нагадаємо, що популярна телеведуча Регіна Тодоренко оприлюднила відео в соціальній мережі, на якому показала прогулянку зі своїм маленьким сином.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі опублікували відео на якому співачка Регіна Тодоренко цілується в губи з чоловіком на ім'я Роман.

Також портал "Українці" писав, що відома артистка Регіна Тодоренко розповіла публіці про проблеми сімейного характеру і про те, що вона зверталася до психолога.