Популярна українська співачка і колишня учасниця гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва показала шикарні кадри, будучи вже сольною артисткою. На фотографіях співачка виглядає досить гаряче, а її розкішна струнка фігура явно припала до душі не тільки чоловічій, але і жіночій аудиторії.

Відповідні фотографії Надя Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що популярна не тільки в Україні, а й в інших країнах, група "Время и Стекло" завершила свій шлях і розпалася. Шанувальники були не в собі від такої новини, адже група збирала величезну кількість шанувальників на своїх концертах.

Після розпаду групи співачка Надя Дорофєєва вирішила почати сольну кар'єру, тому днями вийшла її перша пісня в ролі DOROFEEVA. Кліп на її пісню вийшов вельми гарячим, але багато розкритикували його. Але артистка продовжує свій сольний шлях, тому зайвий раз опублікувала кадри зі зйомок.

На них Дорофєєва одягнена у відвертий наряд-топік з глибоким декольте, трусики з високою талією, чокер на шиї, а також чорна накидка, на голові співачка зробила два високих хвоста. Варто зауважити, що наряд чітко підкреслює її розкішну струнку фігуру і показує навіть прес на животі.

Шанувальники, які почули першу сольну пісню і подивилися кліп на неї, залишили свої відгуки під публікацією.

"Таке вбрання така команда, танці, пісня, вау🔥♥️", "Наряд нереальний 🔥♥️", "хто-небудь зателефонуйте пожежникам, тому що цей пост Агонь))", - пишуть із захопленням шанувальники артистки.

Коментарі зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі зі сторінки Наді Дорофєєвої в Instagram

Нагадаємо, що фанати розкритикували співачку Надю Дорофєєву за її першу сольну пісню.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Надя Дорофєєва заінтригувала фанатів відвертим образом.

Також портал "Українці" писав, що артист Володимир Дантес заговорив про дует з дружиною, співачкою Надею Дорофєєвою.