Відома українська артистка, ведуча, одна з найуспішніших і найсильніших жінок України Тіна Кароль порадувала фанатів відеороликом зі своєю участю, яке розмістила в соціальній мережі.

Відповідне відео Тіна Кароль опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Ведуча самого танцювального шоу України "Танці з зірками " показала публіці своє музичне творіння, яке не так давно показували на каналі "1+1".

"Шоу-номер попурі на @tanci1plus1сценарій до цього номера написала саме життя. Історія, розказана музикою.",- прокоментувала свій пост артистка.

Успішна співачка Тіна Кароль у відео звертається до українців з теплими словами про кохання і співає різноманітні уривки зі своїх пісень. Вона поєднала приспіви зі своїх пісень і зробила справжній сольний міні-концерт.

На відео помітно, що популярна артистка знаходиться просто в неймовірній формі, вона танцює, легко і пластично рухається, пурхає, як метелик, і при цьому шикарно співає, радуючи своїм унікальним голосом українську публіку.

Дане відео викликало море овацій у бік співачки і красуні Тіни Кароль.

"Це було неймовірно. Чуттєво. Тільки Тіна так може. Змогла торкнутися найглибшу частинку душі. Спасибі❤️", "краще за вчорашній ефір🔥 🔥 🔥 все так тонко і чуттєво, прям до мурашок! Не дихала, поки ти співала! А "ти мій-свій" просто змусило померти і зрадиться знову. Божественно ❤️❤️❤️", "неймовірне попурі, кайфую досі😍 🔥", - із захопленням пишуть фоловери української співачки.

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Нагадаємо, що популярна артистка Тіна Кароль порадувала фанатів найніжнішим відео, які опублікувала в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Тіна Кароль оприлюднила грайливий знімок в Інстаграм.

Також портал "Українці" писав, що ведуча шоу" Танці з зірками " Тіна Кароль здалася у всій красі в пікантній сукні.