Олена Шоптенко, український хореограф і зірка шоу "Танці з зірками" показала гарячу румбу.

Відповідне відео вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Днями Олена поділилася новим образом, який відмінно підійшов до її зачіски: танцівниця стоїть у кімнаті у облягаючій чорній сукні і починає звабливо рухати бедрами, стріпувати волосся і кружляє гарячій румбі.

Шоптенко // www.instagram.com/alena_shoptenko/
Шоптенко // www.instagram.com/alena_shoptenko/

"В суботу у нас з вами вийшов томний ранок з румбою і, сподіваюся, ви отримали свою дозу енергії і ендорфінів ☺ ️ тому що мені було шалено приємно знову з вами потанцювати і перевірити ваші домашні завдання! 😁 💪😘 І тепер у мене виникло до вас традиційне питання Для інформації на майбутнє. Як вам хореографія? Оцініть складність від 1-3, де 1-легка, 2-середньої складності, 3-складна 😊 Чекаю на ваші коментарі! ❤️", - написала хореограф.

Нагадаємо, українка навчилась витворяти руками таке, що позаздрив весь світ: "Найкраща". Наша землячка диригентка Оксана Линів отримала престижну нагороду "Найкраща диригентка 2020 року"!

Як писав портал Українці раніше, дворазова чемпіонка світу з бальних танців серед молоді, чемпіонка України десяти танців серед молоді переможниця українського проекту "Танці з зірками" Олена Шоптенко розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона здалася фанатам в дуже красивому образі.

Також ми повідомляли, що королева грації Олена Шоптенко показала ніжні дратівливі вигини. Олена Шоптенко в силу своєї професії завжди вміє дивувати образами.