Лише нещодавно Надя Дорофєєва розпочала сольну кар'єру та одразу ж втрапила у скандал. Перший кліп на пісню Gorit співачка зняла на алеї Героїв Небесної Сотні, що викликало обурення користувачів.

Вибачатися за зірку взявся продюсер Потап.

Фото Олексія Потапенка
Фото Олексія Потапенка

19 листопада відбувся дебют Наді Дорофєєвої як сольної артистки DOROFEEVA та прем'єра першого треку Gorit. Разом з піснею вона презентувала гарячий кліп, зйомки якого відбувались на пішохідному мосту на вулиці Інститутській. Слухачі розцінили такий вчинок як зневагу до загиблих на Майдані напередодні річниці трагедії. Пояснювати ситуацію взявся продюсер співачки Потап. Емоційне відео він розмістив на особистій сторінці в інстаграмі.

Потап вибачився за кліп Наді Дорофєєвої

Репер записав ролик-звернення до хейтерів та публічно подякував за "критику та хайп" кліпу своєї співачки, маючи на увазі проєкт DOROFEEVA. Однак він все ж визнав помилку, яку допустив разом з продюсерським центром Mozgi Entertainment.

Хочу вибачитися перед усіма, кого обурило останнє відео. Це наша помилка. Не догледіли, не подумали, не хотіли нікого образити. Вибачте – зізнався Потап.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Нагадаємо, що відео на пісню Gorit сотні користувачів назвали "танцями на кістках Небесної Сотні", адже на пішохідному мосту на вулиці Інститутській Надя Дорофєєва показала запальні рухи на тлі банера зі своїм псевдонімом. Саме там сім років тому поклали свої життя українські герої.

Варто додати, що сама DOROFEEVA не стала публічно виправдовуватися чи бодай якось коментувати скандальні кадри. Натомість Надя Дорофєєва видалила з інстаграму відео, де танцює на алеї Героїв Небесної Сотні.