Народна артистка України, композитор і автор пісень Наталія Могилевська розмістила відео в соціальній мережі. Вона порадувала фанатів кадрами з комедійного шоу "Ліга Сміху".

Відповідне відео Наталія Могилевська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На відео українська співачка постала у всій красі, стоячи на сцені зі своєю командою "Наш Формат", яка виконувала пісню в одному з конкурсів.

Популярна зірка одягнена в красиву довгу сукню леопардового кольору з відкритими ногами, а її підопічні - в костюми чорного кольору.

"Незважаючи на те, що у фіналі Ліги Сміху моя команда посіла друге місце. У моєму серці ❤️ @nash_format_ номер 1😍#liga #Могилевська", - прокоментувала свій пост артистка.

Потрібно зауважити, що цю пісню команда присвятила своєму тренеру - Наталії Могилевській, яка була дуже здивована такій увазі з боку своєї команди. На відео помітно, як співачка зворушливо посміхається і сміється.

"Балдееш♥️", " Але команда виступила гідно. Взагалі весь сезон грали на рівні. Просто дійсно, що смт були сильніші в батлах і то, в основному, задяки вдалося придуманому образу"," вітаю", "Супер класно"," вогонь🔥", - залишили відгуки фанати Наталії.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Також варто відзначити, що Наталія Могилевська успішно показала себе в ролі тренера на проекті "Ліга Сміху", вона зі своєю командою "Наш Формат" посіла друге місце.

Нагадаємо, що популярна артистка України Наталія Могилевська порадувала фанатів знімком зі сцени комедійного шоу»Ліга Сміху".

Як раніше повідомляв портал "Українці", композитор Наталія Могилевська оприлюднила стильні фотографії зі своїм новим іміджем.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Наталія Могилевська здивувала своїм новим образом "Біла леді".