Примадонна російської естради не втратила своєї популярності, навіть коли знаходиться вдома, а не на сцені.

Шанувальники з нетерпінням чекають нових фотографій Алли Пугачової, щоб помилуватися зовнішністю артистки або її дітей, які пішли в цьому році в перший клас.

Читайте нас у Google News!

Зараз Алла Борисівна живе з чоловіком Максимом Галкіним в замку, який побудував Максим. У мережі рідко з'являються зображення розкішного особняка.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

На честь легенди фанати створили численні фан-сторінки, де розміщують найяскравіші і чарівні фотографії. І ось чергова новинка порадувала цікавий погляд шанувальників і дуже здивувала. На сторінці сім'ї Алли Пугачової та її сім'ї в Instagram-акаунті розміщено коротке відео, на якому Алла Пугачова знаходиться у ванній.

Найперші кадри зняті з дрона і показують розкішний замок, в якому живе знаменитість, тільки потім дії переносяться у ванну кімнату співачки. Алла Борисівна покриває всі свої принади величезною кількістю білосніжної піни і насолоджується гарячою водою.

Потім вона кличе Максима, і він з'являється перед нею як Джек Горобець і представляється не як Максим, а як Джек. Такий незвичайний і креативний ролик викликав бурхливу реакцію передплатників. Шанувальники захоплювалися такою незвичайною і забавною ідеєю подружньої пари, але були і ті, хто не проти пожартувати над віком Примадонни.

Під новим постом Передплатники почали не тільки співати своєму кумиру і робити компліменти, але і жартувати і навіть критикувати такий незвичайний ролик.