В Україні процвітає неофіційне працевлаштування та всі про це чудово знають.

Також, щоби платити менше податків деякі керівники все одно платять "зарплату в конвертах", а офіційно видають наприклад мінімальну ставку. Але не всі знають, що за таке покарання є і українцям нагадали про це.

Зарплата. Фото: скріншот відео.
Зарплата. Фото: скріншот відео.

Такий підхід до роботи може коштувати набагато більше, ніж податки та заробітна плата. Неофіційне оформлення працівників може вилитися у кругленьку суму – 200 тисяч за кожного не оформленого робітника. Про такі покарання повідомила прес-служба ДПС .

Якщо працівник, оформлений неофіційно та звернеться до суду щодо оформлення трудового договору, суд стане на його бік. У такому разі законом передбачається виплата заробітної плати за весь час, який він працював у компанії. Навіть якщо роботодавець платив йому зарплату, доведеться сплатити її повторно. Також доведеться розплатитися за податки та соціальний внесок.

Зарплатня
Зарплатня

Крім того, рішення суду є законною підставою для накладення штрафу на роботодавця. Штраф буде нараховано миттєво та без додаткової перевірки. У результаті роботодавець не тільки двічі заплатить за вповнену роботу, але ще й сплатить штраф.

За законом, якщо працівник працює без укладання трудового договору, роботодавець отримає штраф у розмірі 10 мінімальних зарплат. Нині це 67 тисяч гривень. Якщо роботодавець нехтує цими правилами, передбачено фінансову відповідальність у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного працівника – 201 000 гривень.

Нагадаємо, що українці тікають від ПриватБанку, поки що мають можливість: " Ми не знаємо, ми переключимо".

Раніше ми повідомляли, що 6 категоріям українців можуть не відключати світла: хто щасливчик і чому так.