Кошовий розповів, що показав Зеленському трохи мемів.

В інтерв'ю Українській правді Кошовий зізнався, що він з актором з 95 кварталу Олександром Пікаловим приїжджали в офіс президента.

"Приїхали, щоб підтримати його. Там 15-20 хвилин у нього було, чому багато журналістів збиралися. Потім ми дізналися, що в цей час приїхав Борис Джонсон. Ми приїхали, зустрілися з Андрієм Борисовичем, з Володимиром Олександровичем, трохи поспілкувалися, запитали їх", – поділився Євген Кошовий.

Кошовий розповів, що показав Зеленському трохи мемів про "я вам зараз покажу, звідки на Білорусь готувався напад".

"Трохи розрядили тоді обстановку", - додав Кошовий.

Актор зізнався, що хоч з Пікаловим приїхав підтримати президента, але президент підтримав їх: "вийшли з ейфорією. Каже:"так, все, давайте, мені потрібно працювати". Ми сфоткалися ще на пам'ять на Банковій перед офісом президента. Фотку не виставляю, березі до перемоги".

Євген Кошовий розповів, що теж спілкується з Володимиром Зеленським по телефону. Він поділився, що, мабуть, президент зовсім не спить.

"Він постійно перебуває у стані військовому. Він, мабуть, мені бреше, що він спить, але каже, що спить. Але таке відчуття, що він там цілодобово в медіапросторі або де-небудь на зустрічі з генералами, військовими. Тому я не знаю, скільки годин він може спати", – зауважив гуморист.