Лічильники "оселилися" в квартирах і будинках багатьох українців, але вкрай важливо правильно ними користуватися. Щоб не отримувати космічні суми у платіжках.

Окремим питанням стоїть і зняття показання лічильника, адже якщо ви не встигнете це зробити і передати їх, то нарахується борг, який сильно здивує вас наступного місяця. А після цього почнуться скандали, що у вас міфічні цифри, яких не повинно бути. Найчастіше таке походить не від помилок у обслуговуючих компаній.

Лічильник води, фото: ukrainci.com.ua
Лічильник води, фото: ukrainci.com.ua

Наразі ж українцям необхідно перевірити лічильники холодної та гарячої води, щоб не отримати платіжки з космічними сумами. Про це повідомляє Комунальний концерн "Центр комунального сервісу" на офіційній сторінці у соцмережі facebook.

"Споживачам, у яких встановлено бойлер, також слід передавати свідчення лічильників води, навіть якщо вони не змінилися" , - йдеться у повідомленні.

Як передати показники:

  • в особистому кабінеті;
  • через контакт-центр (044) 247-40-40;
  • за номером безкоштовної телефонної лінії для передачі показань лічильників з мобільного – 0800404407;
  • через ящики передачі показань, які розташовані біля входу в сервісні центри.

Комуналка, показання лічильників
Комуналка, показання лічильників

Українцям, які забудуть або не зможуть передати показники лічильників, суми у платіжках будуть нараховані за середнім обсягом споживання на підставі даних за попередні періоди.

Нагадаємо, що українка викликала комунальників, щоби замінити пломбу на лічильнику, а їй виписали штраф на 15 тисяч: що вирішив суд.

Раніше повідомляли, що українці платитимуть менше за комуналку вже з 1 жовтня: кому пощастить заощадити перед стартом опалювального сезону.