Хайді Клум сфотографувалася з дочкою на обкладинці німецького журналу Vogue. Відповідний знімок з'явився на офіційній Instagram-сторінці знаменитості.

На обкладинці на обкладинці 47-річна знаменитість позує разом з ліні в яскравих брючних костюмах, демонструючи свої довгі ніжки і білі локони. Видно, як Мати і дочка схожі на цій фотографії один на одного.

Хайді Клум зазначає, що пишається своєю донькою. Їй неважливо, який шлях вибере ліні в житті. Вона рада тому, що її дочка є цілеспрямованою і знає, чого хоче і чого не бажаєш.

"І я рада, що тепер ти можеш показати, хто ти", - повідомила вона.

Відома телеведуча і ікона модельного бізнесу зазначає, що її дочка Лені давно цікавиться даним напрямком діяльності. Нещодавно вона зізнавалася, що дівчинка часто проводить час на зйомках.

У зв'язку з цим увагу до ліні Клум проявляють різні агентства, проте її мама відмовляла, так як хотіла захистити конфіденційність своєї дочки. Хайді зізнавалася, що завжди думала про те, що її дитина занадто молодий. Крім цього, батьки намагалися тримати дітей від очей громадськості.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.