Фахівці повідомили, що картопля несе приховану небезпеку. Про це повідомляє портал lhealth.

На даний момент картопля є традиційною стравою в Україні. Цей коренеплід вкрай дешевий і зручний в приготуванні, а також є складовою частиною більшості страв.

Проте, як повідомила лікар-ендокринолог вищої категорії Едена Губкіна, картопля може бути вкрай шкідливою для деяких категорій населення.

За її словами, оптимальне вживання картоплі без шкоди для здоров'я - 200-300 г два рази на тиждень. Тоді коренеплід приносить лише користь, будучи джерелом вітамінів В6 і C. вони вкрай корисні для будівництва імунітету.

Проте, лікарі не рекомендують хворим на цукровий діабет вживати картоплю. Їх добова доза повинна скласти не більше десяти відсотків.

За словами Губкіної, найбільш корисний відварну картоплю або приготований на пару. А ось самий погано варіант-це картопля на фритюрі, в ньому міститься безліч токсичних речовин.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.