Президент України Володимир Зеленський запропонував писати слово незалежність з великої літери. Про це він повідомив на своєму офіційному телеграм-каналі.

Дана заява була зроблена на честь двадцяти дев'яти років з дня проведення референдуму про незалежність. Як повідомив Зеленський, це має бути вираженням поваги тих, хто боровся з неї.

За словами Володимира Зеленського, що після отримання незалежності боротьба українців не закінчується.

"Згодом ми зрозуміємо, що здобуття незалежності не означає остаточного завершення боротьби. Що її потрібно захищати зі зброєю в руках, ціною власного життя", - повідомив він.

За словами Зеленського, що найважливішим завданням є те, щоб українська держава стала потужною і конкурентноздатною. І це, за словами українського президента, для цього українському народу потрібно докласти своїх зусиль.

Зазначимо, що референдум про незалежність стався 1 грудня 1991 року.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.