Дмитро Разумков повідомив, що вилікувався від коронавірусу. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці Фейсбук.

Голова Верховної Ради два тижні тому підхопив COVID-19. Тоді Разумков зазначив, що почуває себе непогано і продовжить працювати дистанційно.

Сьогодні, 30 Листопада, Разумков повідомив, що отримав негативний результат тесту на коронавірус. Він подякував усім, хто його підтримував.

"Нарешті знову звичний робочий графік! Ще раз всім дякую за щиру підтримку!"- повідомив він.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло-732 625 осіб;
  • одужало-345 149 осіб;
  • летальних випадків - 12 327;
    проведено ПЛР-тестувань - 4 528 772.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.