Хворі коронавірусом все частіше страждають від інсультів. Про це повідомляє портал РИА Мелітополь.

Як заявила невролог Наталія Глущенко, хворі COVID-19 найчастіше страждають від ішемічних інсультів. Також загострюється ймовірність отримання інфаркти мозку, а також геморагічного інсульту. Причина в тому, що у хворих найчастіше утворюються тромби.

"Пацієнтам з ковідом навіть проводиться тромболітична терапія препаратом актилізе", - заявила Глущенко.

Період одужання у важких хворих збільшується, так як коронавірус провокує ураження легенів.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.