Роббі Вільямс презентував різдвяну пісню, присвячену коронавірусу. Відповідне відео з'явилося на його сторінці.

Британський співак назвав цю пісню Can't Stop Christmas. У новому кліпі, крім традиційних різдвяних атрибутів, можна побачити все, з чим зіткнулося людство в минулому році.

Так, в новому кліпі можна побачити медичні маски, і також вид коронавірусу. Крім цього, в пісні згадується необхідність дезінфікувати руки і дотримуватися соціальної дистанції.

Проте суть пісні в тому, що те, що трапилося не здатне зупинити свято Різдва.

Відзначимо, що коронавірус почав активно поширюватися в лютому попереднього року в місті Ухань в Китаї. Можливим джерелом мутованого захворювання була кажан, проте остаточної причини невідомо. Незважаючи на відчайдушні спроби китайського уряду зупинити поширення захворювання, COVID-19 потрапив спочатку в Азію і Близький Схід, а згодом опинився в Європі.

Найгірше пережила епідемію коронавірусу Італія, в деяких регіонах якої почали масово гинути люди.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.