Переможниця українського проекту "Танці з зірками", а також дворазова чемпіонка світу 2006 року з бальних танців Олена Шоптенко виклала кілька кадрів зі свого тренування в соціальну мережу.

Відповідні фотографії опубліковані на сторінці Олени Шоптенко в Instagram.

На даних фотографіях танцівниця, як завжди, прекрасна і знаходиться в шикарній формі. Вона постала в одному боді бежевого кольору з цікавим принтом і без будь-якої взуття.

"Я завжди говорила і кажу своїм учням, що чим більше танцювальних напрямків вони освоюють, тим краще їх координація і ширше кругозір. А чим краще їх координація, тим вище рівень їх майстерності і більше можливостей", - підписала свій пост Українська королева танців.

Крім цього, Олена поділилася тим, як і коли вона почала освоювати різноманітні напрямки в танцях.

"Колись років 10 тому я будучи абсолютною бальницею, спортсменкою і комсомолкою познайомилася з сучасною хореографією і повірити не могла, що так взагалі можна танцювати 😅", - розповіла чемпіонка світу.

Також вона поділилася тим, як вона ніяково і незручно себе почуває на паркеті без взуття.

"Як тільки я ЗНЯЛА танцювальні туфлі на підборах і встала на підлогу босоніж, чого вимагає сучасна хореографія, стала різко нестійкою 😳 😁 і тут мається на увазі нестабільність не тільки в кроках, але і в думках", - відверто повідомляє публіці Олена Шоптенко.

Підписники популярної танцівниці відреагували на пост із захопленням.

"Вау 😍", " ідеальне тіло😍 😍 😍", " сама досконалість..❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ ",- прокоментували фоловери Олени.

Коментарі до посту Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі до посту Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що Олена Шоптенко шокувала публіку тим, що назавжди покидає шоу "Танці з зірками".

Як раніше повідомляв портал "Українці", що Олена Шоптенко опублікувала "цікаве" фото на своїй сторінці соціальної мережі.