У зв'язку з черговим нападом Росії на енергооб'єкти України у четвер, 20 червня, з 11:00 заходів щодо обмеження споживання електроенергії посилено. Про це повідомляє Укренерго.

Обмежувальні заходи діятимуть по всій території України до 24:00. Для отримання детальної інформації про те, як це вплине на погодинні графіки відключень у кожному регіоні, мешканцям рекомендується відвідати офіційні сайти регіональних енергетичних компаній (Обленерго) та їх платформи в соціальних мережах.

Блекаут
Блекаут

В "Укренерго" заявили, що основною причиною таких обмежувальних заходів є збитки від ракетних ударів по українських електростанціях. Через значні збитки ці електростанції не можуть виробляти стільки електроенергії, скільки до атак.

Заява від Укренерго
Заява від Укренерго

Хоча імпорт та надзвичайна допомога з європейських країн допомагають вирішити проблему дефіциту, масштаб збитків означає, що цих заходів недостатньо для підтримки балансу в енергосистемі.

Нагадаємо, шквали, грози та потужний град: Україну накриває справжній ураган – ховайте авто та сидите вдома!

Раніше «Українці» писали, українців у Поллоьщі чекають кардинальні зміни: у липні все вже почнеться

Як повідомляли «Українці», що готує доля українцям після нового тарифу на світ: чи варто запасатися та до чого готуватись