Якщо вчасно не подавати показники лічильників, то компанії, які надають комунальні послуги, можуть нараховувати своє, що спричинить утворення боргу.

Саме з цього приводу до українців звернулася обслуговуюча компанія ДТЕК. Більше того, вони терміново попередили всіх нас про те, що це потрібно зробити якнайшвидше.

Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел
Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел

Споживачам нагадали, що в останні 2 дні поточного місяця та перші 3 дні наступного передаються показники електролічильників. Робити це необхідно регулярно і своєчасно, адже в іншому випадку є ризик отримати платіжку із зовсім іншою сумою.

" Якщо ви не передаєте показники, то розрахунок за спожиту електроенергію проводиться на підставі середньодобового споживання аналогічного періоду попереднього року. Тому важливо передавати показники вчасно для того, щоб уникнути розбіжностей та платити за реальне споживання електроенергії", - попередили у ДПЕК .

Тарифи на комуналку в Україні
Тарифи на комуналку в Україні

У компанії додали, що якщо сталося, так і споживач не зміг подати показники в призначений термін, то не варто піддаватися паніці. Показники можна скоригувати, передавши актуальні дані наступного місяця.

Нагадаємо, що деякі українці можуть не платити за газ: у "Нафтогазі" розповіли, як це зробити.

Раніше ми повідомляли, що 6 категоріям українців можуть не відключати світла: хто щасливчик і чому так.

Також стало відомо, що ці ціни є дійсними з жовтня: українці дізналися, якою буде вартість газу вже з наступного місяця.