Пенсіонерам дуже важко живеться в Україні, оскільки багато хто має пенсію, на яку практично неможливо прожити, якщо діти не допомагають чи ні іншого джерела доходів.

Звичайно, різні доплати хоч трохи, але спрощують життя, але вони найчастіше мізерні. Не дивлячись ні на що, люди похилого віку вдячні і за це.

Пенсіонер
Пенсіонер

Наразі стало відомо, що деякі категорії пенсіонерів зможуть отримати доплати у жовтні 2023 року. І це не якісь 100-200 гривень, з якими навіть у магазин не сходиш повноцінно, а 2093 гривні. Хто отримає доплати, розповідає прес-служба Пенсійного фонду України.

Одразу зауважимо, що цю виплату отримають не всі пенсіонери. Це стосується лише тих, хто є внутрішньо переміщеними особами. Навіть серед них не всі пенсіонери можуть претендувати на таку додаткову виплату. Її отримають лише ті, хто з якихось причин не отримав пенсії кілька місяців.

"Кабмін прийняв ухвалу №1165, щоб виплатити пенсіонерам додатково 2093 гривні, які з тих чи інших причин не отримували пенсію більше двох місяців" , - повідомляє прес-служба ПФУ.

Пенсія в Україні
Пенсія в Україні

Тож ці 2093 гривні пенсіонер отримає не як пенсію, а як додаткову виплату до неї. На ці доплати із бюджету виділено 1 мільярд гривень.

Нагадаємо, що якщо вам хоч раз говорили "ні здачі" , то ваші права порушувалися: як супермаркети обманюють українців.

Раніше повідомляли, що українці платитимуть менше за комуналку вже з 1 жовтня: кому пощастить заощадити перед стартом опалювального сезону.