Цікаве місце для дислокації "другої армії" показав депутат Ігор Негулевський з Миколаївщини.

Як повідомив народний обранець, рашистські загарбники вибрали собі для житла – дупло.

"Це – дупло. І в ньому жили рашисти. Я зараз не жартую. Сьогодні були в селі Кандибіне Костянтинівської ТГ і побачили оце. Рашисти зайняли позиції в селі, поки їх звідси не погнали наші військові. Тобто реально жили в дуплі. Їли тут, спали, все обсирали в прямому і переносному сенсі. Хоча, з огляду на те, що упирі не знають, шо таке унітаз і бояться смарт-пилососів, для них дупло, мабуть, було п‘ятизірковим готелем. Рашисти, тепер для вас готель один – кульок для сміття!", – написав Ігор Негулевський.

Як повідомлялося раніше, радник голови Офісу президента України Олексій Арестович запевнив, що керівництво держави було впевнено, що росія точно нападе на Україну.

Але про це не можна було казати широкому загалу, про що вже закидали керівництву дехто з українців. Мовляв, потрібно було попередити простих людей і дати можливість підготуватися або виїхати з країни і тоді можна було б уникнути великих жертв.

"Тоді б почався масовий вихід біженців. І вони б забили всі дороги. Це було б 8-10-12 мільйонів людей. Армія б не мала змоги пройти в райони оборони. Ми б отримали у цьому разі повний параліч доріг і це була б дуже бажана ситуація для російського військового керівництва. У такій ситуації ми б напевно програвали б війну і втратили лівоберіжжя все. У такому б випадку лівобережжя пішло б на правий, усі 50 мостів України були б забиті всі і ми б не мали жодної можливості впоратися з цією ситуацією", – розповів Олексій Арестович.