Мова йде про телефон Moto Edge X – нескінченно потужний і повному очікувань пристрої, якщо вірити тизеру, опублікованому в китайській мережі Weibo. Сам тизер мало що розкриває – це просто великий синій хрестик з логотипом Motorola і брендом внизу, повідомляє портал PhoneArena.

Однак у повідомленні згадується Moto Edge S, а також фраза ігровий телефон. Однак машинний переклад не відображає сенсу. Але коли ви об'єднаєте їх, ви отримаєте нескінченно потужний і повний очікувань ігровий телефон. Ми знаємо, що це трохи натягнуто, але мобільні ігри набирають популярність, і більшість виробників смартфонів намагаються так чи інакше використовувати цю ігрову ідею.

новий флагман Motorola
новий флагман Motorola

Вищезгаданий Moto Edge S представлений у всьому світі як Moto G100. Що ж тоді таке Moto Edge X (або краще називати його Moto G200)? У витоку також згадуються деякі дрібниці-схоже, Motorola нарешті вирішила поставити флагманський чіпсет в одну зі своїх моделей. Передбачається, що Edge X буде оснащений чіпсетом Snapdragon 888, екраном 144 Гц, 8 ГБ оперативної пам'яті і основною камерою на 108 МП (з шести камер!).

Ходять ще одні чутки, що Motorola буде однією з перших компаній, що випустили телефон з процесором Snapdragon 898. Офіційне оголошення буде зроблено під час технічного саміту Qualcomm 2021, який пройде з 30 жовтня по 2 грудня (за чутками, Snapdragon 898 буде представлений в перший день заходу).