Двійник Леонардо Ді Капріо розповів, як пандемія зруйнувала його мрії про славу. 39-річний Роман Бурцев прославився в 2016 році своєю схожістю з голлівудською суперзіркою, пише Daily Mirror.

Двійник почав влаштовуватися на роботу в якості моделі, в тому числі в рекламі, де він видавав себе за Лео і давав інтерв'ю пресі про свою нову славу. Але тепер він каже, що пандемія завадила його планам досягти міжнародної популярності.

двійник Леонардо Ді Капріо
двійник Леонардо Ді Капріо

"Проблеми почалися з введення обмежень у квітні 2020 року, а тепер про мене забули", – поскаржилася зірка.

Раніше до Роману стікалися шанувальники актора, коли він відвідував великі міста, але, за його словами, пандемія всьому цьому поклала край.

Необхідність носити маску заважає людям помічати схожість між голлівудською зіркою і його колегою.

двійник Леонардо Ді Капріо
двійник Леонардо Ді Капріо

А Роман, який в даний час живе в двокімнатній квартирі зі своїми батьками і кішками, втратив рекламодавців після того, як не зміг схуднути. Але він каже, що знову на правильному шляху, додаючи: "Я перепробував безліч методів схуднення, перш ніж знайшов свій власний, і зараз я перебуваю в процесі схуднення".

Роман, який в даний час не перебуває у відносинах, каже, що планує досягти своєї цільової ваги, тому до Нового року він буде "на висоті". Він додав, що його плани на майбутнє прості і їх можна охарактеризувати як "сім'я, діти, дім".

двійник Леонардо Ді Капріо
двійник Леонардо Ді Капріо

Раніше Роман з'являвся в різних рекламних роликах, в тому числі в рекламі горілки Five Lakes, перш ніж він почав працювати з криптовалютою. Двійник ДіКапріо, який має досвід роботи в сфері інформаційних технологій, був змушений кинути свою криптовалютну роботу, тому що його бос був незадоволений його проханнями про відпустку, щоб він міг піти на фотосесії та рекламні зйомки.