Жінку з небезпечним набряком ніг засипають грубими коментарями в мережі. Кара Крус бореться з ліпедемою і лімфедемою четвертої стадії з дитинства. Лікарі спочатку звинуватили її в переїданні, але потім зрозуміли, що її стан не має нічого спільного зі збільшенням ваги, повідомляють Українці з посиланням на Daily Star.

Але коли вона отримала травму ноги в 17 років, Кара кинулася до фізіотерапевта і поговорила з ним про свої виснажливі симптоми. 39-річній дівчині з Пітсбурга, штат Пенсільванія, США, нарешті, поставили діагноз, коли їй було 20, і вона почала вивчати можливість видалення ліпоедеми.

Жінка з аномально величезними ногами
Жінка з аномально величезними ногами

Вона оголосила про плани лягти під ніж і записалася на операцію з видалення зайвої шкіри і підтяжку живота.

"Я завжди була пухленькою. У дитинстві у мене були пухкі ніжки, і цей дитячий жир, здавалося, ніколи не зникав. Я завжди здавалася найбільшою в моїх класах в школі. Всі були здивовані, тому що я майже не їла і була активною, тому вони не розуміли, чому я була такого розміру. Коли мені було дванадцять, я пішла до лікаря з мамою, і лікар попросив сказати йому, яку їжу я краду. Я сказала йому, що не роблю такого, тому він запитав мою маму. Моя мама сказала, що я не їм потайки, і лікар їй навіть не повірив. Коли мені було сімнадцять, я впала і пошкодила ліву ногу, лімфедема почала сильно погіршуватися, тому я почала лікування, – розповіла Кара.

Жінка з аномально величезними ногами
Жінка з аномально величезними ногами

Дівчина повідала, що фізіотерапевт сказав їй про те, що вона просто так не буде худнути, тому що у неї ліпедема.

"Я випробував суміш емоцій-знаючи, що я не божевільна, але і гнів, тому що у мене були ці проблеми з дитинства, і все, що мені коли-небудь говорили, це перестати менше їсти і красти їжу. Я говорила своїм лікарям, що я мало їм і активна, і вони просто просили мене розібратися в цьому. Ніякого рішення не було. Я пішла до лікаря, коли мені було трохи більше двадцяти, з інфекцією носових пазух, і вони сказали мені, що мені потрібно схуднути. Я запитала, чи пов'язано це з моїми носовими пазухами, і вони просто проігнорували мене. Було так багато разів, коли моя вага була основним предметом розмови, а не те, заради чого я прийшла насправді. Це було дійсно розчаровує, оскільки медичне співтовариство було упереджено. Вони хотіли, щоб я була менше, але не допомагали мені це зробити" – з відчаєм розповідає дівчина.

За допомогою комбінації чотирьох операцій з ліпосакції і ручного видалення ліпедеми Кара змогла прибрати зайву вагу з ніг і рук. Їй також зробили масштабну підтяжку живота для видалення ліпоедеми, при цьому було видалено більше трьох футів шкіри.

Жінка з аномально величезними ногами
Жінка з аномально величезними ногами

Страждаюча ліпоедемою дівчина поділилася своїм шляхом зцілення в Instagram, де у неї більше 100000 підписників. Вона отримала широку підтримку в Інтернеті, а також отримала збочені коментарі від чоловіків, які сказали, що вона видаляє "кращу частину себе".

"Мені писало стільки жінок, які думали, що вони єдині з такими ногами. Людей заохочували ставити діагноз, і деякі навіть зробили крок вперед, щоб зробити операцію, побачивши, наскільки вона мені допомогла. Звичайно, є моторошні чоловіки, які розглядають нас як фетиш. Мені роблять операцію, і мені кажуть, що я позбавляюся від кращих частин себе – стегон, живота і ніг. У мене немає проблем з тим, щоб заблокувати їх в коментарях. Я хочу, щоб хтось був зі мною заради моєї особистості, і щоб моє тіло було бонусом, але щоб вони також розуміли, що моя форма може змінюватися, оскільки ми не знаємо, ліпоедема повернеться", – пояснила Кара.