На фотографіях з останнього дзвоника були відображені студенти-хлопці, одягнені в кафію – традиційний арабський головний убір – білі сорочки, штани і сандалі, пише Daily Mail.

Вони тримали водяні пістолети, спрямовані на інших студентів, одягнених у бананові костюми, коли дві групи позували для групового фото.

Студент, який надав зображення для Seven News, описав молодих людей, як студентів, шо зображують терористів.

Студенти одяглися як терористи
Студенти одяглися як терористи

"В якості святкування закінчення школи група студентів, в основному кавказької національності, одяглася як стереотипні арабські чоловіки і озброїлася іграшковими пістолетами для зображення терористів. Це вкрай образливо для людей, спільнот і культури Близького Сходу, – сказав він.

Він додав, що кричуща ісламофобія як і раніше поширена серед шкіл, заявивши, що цей інцидент завдав шкоди ісламським і близькосхідним громадам.

католицький коледж Гілрой в Касл-Хілл, Сідней
католицький коледж Гілрой в Касл-Хілл, Сідней

Директор школи Шеріл Меррівезер стверджувала, що ця подія не відображає цінності коледжу, стверджуючи, що невелика група студентів виявила дуже погану думку.

"Студентам 12 класу католицького коледжу Гілрой Касл-Хілл нещодавно дозволили бути присутніми на пікніку в кінці навчального року в маскарадних костюмах. На жаль, невелика група студентів була в костюмах з арабськими головними уборами і в халатах, а також мала пластикові водяні пістолети. Від імені спільноти Гілрой приношу вибачення, що це сталося", – сказала вона Seven News.