Молода мама пояснила, що їй здавалося, що її нутрощі випадають після того, як медсестри виявили, що вона зберегла майже половину своєї плаценти після пологів за вісім днів до цього, пише Daily Star.

Сумайя Ель-Бусаїді опублікувала у своєму акаунті TikTok відео - @sueomanii, в якому розповіла про те, що вона пережила в 2018 році в лондонській лікарні.

У відео, яке зараз подивилися понад 250 000 разів, 23-річна жінка сказала: "Коли у мене були перейми з моєю дочкою, і прийшов час підштовхнути мене, моя акушерка говорила мені: "покваптеся", так як моя зміна закінчилася. Коли прийшов час виштовхнути плаценту, вона сказала мені замовкнути і перестати кричати. Вона швидко дістала мою плаценту і пішла закінчувати зміну. Після того, як я народила дочку, у мене були такі сильні болі в животі, але я порахувала це наслідком пологів. 7 днів потому я масажувала живіт і раптом щось почало виходити з мене. Я була так налякана, думаючи, що це випадають мої нутрощі. Мій чоловік був в шоці, але доставив мене в лікарню. Коли я проходила медичний огляд, медсестри були вражені тим, що вони виявили".

@sueomanii

A story that will traumatise me for life 😭 #traumatized

♬ I Could Be Brown I Could Be Blue I Could Be Violet Sky Octaves - Hiko

Жінка розповіла, що знала, що щось не так, з того моменту, як вони спробували дістати плаценту після пологів. Вона сказала, що кричала від болю і плакала, додавши: "Я не знала, скільки часу це займе, тому що це були мої перші пологи, але це було швидко. Я прийшла додому і пам'ятаю, як мені було так боляче – я не могла навіть сісти. Після сьомого дня я просто дивився на мій живіт у дзеркало і масажував його. В ту ніч я відчула, що у мене знову почалися перейми – мені здавалося, що мої нутрощі випадають з мене".

Жінка розповіла, що медсестри були абсолютно приголомшені, коли зрозуміли, що сталося.

акушерка забула плаценту в утробі породіллі
акушерка забула плаценту в утробі породіллі

"Медсестра сказала мені тужитися, тому що щось виходило – це було схоже на повторні пологи, тільки на цей раз без знеболювання. Медсестра подивилася на мене і сказала: "Ви тільки що народили половину плаценти", – продовжила Самайя.

За даними Національної служби охорони здоров'я, затримка плаценти – це коли частина плаценти залишається в матці після пологів. Якщо це не усунути, може викликати небезпечну для життя кровотечу.