Про це пише всесвітньо відомий астролог Кайл Томас у своїй колонці для New York Post, повідомляють Українці.

Одна річ, яку Кайл Томас намагається навчити людей, полягає в тому, що навіть складні періоди, викликані космічною погодою, є замаскованим благословенням.

Планетарні ретрогради – це не все погано – насправді, вони необхідні.

Отже, що ви можете робити під час ретроградної планети? Якщо все не в порядку і ви не в змозі контролювати ситуацію, то який в цьому сенс ?! Ну, ви можете контролювати щось: ви можете контролювати свої дії та реакції.

Ретроградні періоди-відмінний час для перевірки, перегляду ситуацій. Ретроградні періоди – не найкращий час для того, щоб починати щось нове; вони більше підходять для переоцінки ваших попередніх успіхів, планів або відносин і їх коригування, щоб поліпшити їх в майбутньому.

Як кожна ретроградна планета впливає на вас і світ

Не всі планетарні ретрогради вражають нас так сильно, як інші. Найпомітніші в нашому житті-це коли особиста планета – наприклад, Меркурій, Венера або Марс – рухається в зворотному напрямку по небу. Ці планети називають особистими, тому що вони знаходяться ближче до нас в сузір'ї. Кожна індивідуально також керує сферою нашого життя, з якою ми маємо справу щодня. Ось чому ми так сильно переживаємо в ці періоди.

Зовнішні планети – Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон – пов'язані з більшими темами нашого життя і світу навколо нас. Вони часто впливають на наші великі цілі і впливають на структуру нашого життя і суспільства.

Ось короткий список того, як кожен ретроград впливає на вас.

Ретроградний Меркурій

Як планета зв'язку, технологій і розуму, Меркурій – сама швидко рухома планета в небі. Однак через те, що він рухається так швидко, він також відчуває найбільшу кількість ретроградних змін на рік – зазвичай три – чотири рази. Це найбільш помітний ретроград, тому що ми можемо так ясно бачити його в нашому житті. Кожен період триває близько трьох тижнів.

Венера ретроградна

Як планета любові, краси та відносин, Венера ретроградується приблизно кожні 18 місяців. Коли вона це робить, ми часто бачимо, як колишні і старі відносини спливають на поверхню, щоб ми могли знову зблизитися. Ми також схильні дивитися на все через рожеві окуляри, тому зараз не найкращий час для весілля, початку відносин або зміни зовнішності. Кожен період триває близько шести тижнів.

Ретроградний Марс

Як планета сексу, пристрасті, драйву та енергії, ретроградні періоди Марса можуть бути надзвичайно виснажливими. Нам часто здається, що ми йдемо крізь мул, і у нас немає енергії ні на що. Оскільки Марс також керує конфліктами та війнами, ми можемо стати більш войовничими або виявити, що минулі битви знову викликають бурю в нас. Періоди ретроградного Марса не підходять для запуску великого проекту – або чогось такого, насправді. Ці періоди відбуваються приблизно кожні 26 місяців протягом від двох до 2,5 місяців за раз.

Ретроградний Юпітер

Як планета удачі, багатства і розширення, ретроградні періоди Юпітера набагато менш помітні, ніж будь-які інші в наведеному вище списку. Під час цих циклів ми можемо виявити, що аналізуємо своє зростання і знаходимо нові способи досягнення наших цілей і прагнень. Ці періоди відбуваються один раз на рік приблизно на чотири місяці.

Сатурн ретроградний

Як планета життєвих уроків, карми і наполегливості, ретроградний Сатурн може допомогти нам подивитися всередину себе, щоб краще зрозуміти нашу силу і те, як ми будуємо структури свого життя. Ми можемо виявити, що тиск навколо нас насправді зменшується, оскільки ми можемо перевести подих, перш ніж кинутися вперед, щоб зустріти наступний великий виклик. Кожні 12 місяців Сатурн зазвичай ретроградний приблизно на 4½ місяці.

Ретроградний Уран

Як планета Хаосу, звільнення і свободи, ретроградні періоди урану допомагають нам зрозуміти, як ми прагнемо до власної незалежності і розвиваємося в нашому житті. Ми схильні усвідомлювати, де ми знаходимося і де ми можемо трансформуватися далі. Раз на рік Уран спить приблизно на п'ять місяців.

Нептун ретроградний

Як планета уяви, духовності та ілюзій, ретроградні періоди Нептуна допомагають нам зрозуміти, як ми підключаємося до місії нашої душі. Нас часто навчають звертатися всередину себе, щоб зрозуміти співчуття і будь-які помилки або смутні впливи, які можуть існувати всередині. Ці цикли проводяться один раз на рік тривалістю від п'яти до шести місяців.

Плутон ретроградний

Як планета відродження, сили та інтенсивності, Плутон допомагає нам позбутися того, що не працює для нас, щоб ми могли воскреснути як Фенікс. Ці періоди допомагають нам розкрити приховані або підсвідомі сили, що існують в нашому житті, щоб ми могли перетворити їх в оновлення. Ці цикли тривають від п'яти до шести місяців і трапляються один раз на рік.

Кайл Томасвсесвітньо визнаний астролог в області поп-культури, який був представлений в журналах Cosmopolitan, New York Post, Page Six, ABC TV, Hulu, Bustle, Elite Daily, House Beautiful, Marie Claire, YahooNews, MSN і багатьох інших. В даний час він є офіційним астрологом @Horoscopes + @ Horo.ScopesDaily. Кайл отримав два бакалаври психології та англійської мови в Університеті Вісконсін-Медісон.