Учень початкової школи використовував свій телефон під час онлайн уроку, коли він раптово вибухнув і підпалив його одяг, за словами представника вищої освіти у В'єтнамі, повідомляє Daily Mirror.

Хлопчик, якого в звітах називали тільки NVQ, проходив навчання вдома в провінції Нгеан через Covid-обмеження в країні. Він навчався в п'ятому класі початкової школи Нам Ань і відвідував онлайн-клас близько 16:00, коли стався інцидент.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, він був у навушниках, коли вибухнув телефон.

Сусіди підбігли до будинку і терміново доставили хлопчика в лікарню, але він помер тієї ночі, заявили офіційні особи. Виробник телефону невідомий. Також не було відомо, чи підходить кабель для зарядки до телефону.

Ле Чунг Сон, високопоставлений чиновник системи освіти, підтвердив цю новину і сказав, що офіційні особи відвідали сім'ю, щоб висловити співчуття. У повідомленнях говориться, що поліція розслідує справу, але місцеві ЗМІ заявили, що сім'я хлопчика не хоче, щоб інцидент розслідувався.

Подібний інцидент стався в Індії, коли 18-річний студент коледжу помер після того, як його ліжко загорілося після того, як його телефон загорівся при підключенні до зарядного пристрою.

Як повідомляє Times of India, студент помер від опіків, так як йому не вдалося врятуватися від вогню. У серпні подібний інцидент був зафіксований у Великобританії, коли чоловік заявив, що його телефон вибухнув в руці, а потім підпалив будинок. Через три тижні після того, як він купив телефон, 35-річний Ендрю Грейнджер раптово відчув, як він обпалює йому руку, коли він повертався додому після прогулянки.

Він сказав, що скинув телефон на землю, коли він голосно хлопнув, і батарея вибухнула, і з пристрою вирвалося полум'я. У паніці Ендрю вдалося піднести телефон до свого вікна і швидко набрати воду, щоб погасити полум'я, але незабаром воно перекинулося на його штори.